MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden oluşan Proje Ekibi Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve  Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden oluşan Proje Ekibi Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden oluşan proje ekibi Ortaokul ve Lise Öğrencilerinin Başarı Durumlarının Araştırılması Projesi kapsamında Müdürlüğümüzü ziyaret etti. 

 

100.Yıl Üniversitesi’nden Doç. Dr. Hasan Basri Memduhoğlu, Yardımcı Doçent Ahmet Yayla ile Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden Hakan Durgun ve Ömer Yıldız’dan oluşan proje ekibini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşek makamında ağırladı.

Makamda bir süre proje ekibi ile sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Şimşek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şimşek, aynı zamanda işbirliğinin artırılmasına yönelik düşüncesinden bahsetti. 

 

Proje ekibi adına konuşan Doç. Dr. Hasan Basri Memduhoğlu ise Van ili Ortaokul ve Lise Öğrencilerinin Başarı Durumlarının Artırılması Projesi kapsamında ilimizde bulunduklarını belirterek, Mersin’de eğitimde iyi örnekler çalışmalarını yerinde görmek, bilgi alışverişi ve değerlendirmelerde bulunmak üzere 2 günlük bir çalışma ziyareti planladıklarını söyledi.

 

 

Makamda yapılan görüşmenin ardından proje ekibi ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Şimşek toplantı salonuna geçti. Şube Müdürü Osman Türe’nin de bulunduğu toplantıda proje ekibi ile ilçemizin temel eğitim, mesleki eğitim ve orta öğretim alanındaki mevcut durumu sunum üzerinden paylaşıldı.

 

 

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.