MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yerleştirmeye Esas Nakil Tercih Başvurusu Yapamayan Öğrenciler Hakkında Önemli Duyuru.

E-Okul sisteminde 8. sınıftan mezun olmasına rağmen, yerleştirmeye esas nakil tercih başvuru ekranına girdiklerinde “E-Okul sisteminde ortaokul mezuniyetiniz gözükmediği için Yerleştirmeye Esas Nakil Tercih Başvuru Yapamazsınız” uyarısı görüntülenmektedir. Bu durumda olan öğrencilerin veya okulların problemin Bakanlık tarafından çözümüne kadar beklemesi, gün içerisinde bu durumda olan öğrenciler için başvuru işlemini yeniden denemesi gerekmektedir. Bilgilerinize.
Yerleştirmeye Esas Nakil Tercih Başvurusu Yapamayan Öğrenciler Hakkında Önemli Duyuru.

E-Okul sisteminde 8. sınıftan mezun olmasına rağmen, yerleştirmeye esas nakil tercih başvuru ekranına girdiklerinde “e-Okul sisteminde ortaokul mezuniyetiniz gözükmediği için Yerleştirmeye Esas Nakil Tercih Başvuru Yapamazsınız” uyarısı görüntülenmektedir. Bu durumda olan öğrencilerin veya okulların problemin Bakanlık tarafından çözümüne kadar beklemesi, gün içerisinde bu durumda olan öğrenciler için başvuru işlemini yeniden denemesi gerekmektedir. Bilgilerinize.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.