MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şimşek 2015-2016 Eğitim- Öğretim Yılına Okul Ziyaretleri İle Başladı.

Şimşek 2015-2016 Eğitim- Öğretim Yılına Okul Ziyaretleri İle Başladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşek 2015-2016 Eğitim- Öğretim yılına okul ziyaretleri ile başladı.

Şimşek, 2015-2016 eğitim-öğretim yılının başlaması ile birlikte, İlçemiz Deniz Ticaret Odası Anadolu Meslek Lisesi, Mersin Anadolu İmam- Hatip Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi ve Mithatpaşa Ortaokulunu ziyarette bulundu.

Şimşek, idareci ve öğretmenlerle bir süre sohbet ederek, öğretmenlerin çalışma ortamlarını yerinde görmek istediğini ifade etti. İlçemiz okullarında görev yapan öğretmenlerle doğrudan temas kurmak, öğrencilerle bir arada bulunmak ve eğitim faaliyetlerini yerinde incelemek üzere okul ziyaretlerini gerçekleştirdiğini belirtti.

Yeni fikirler ve projeler üretilmesinin önemine vurgu yapan Şimşek, idareci ve öğretmenlerin eğitim- öğretimin niteliğinin arttırılmasına yönelik görüş ve önerilerini dinledi.

Şimşek; “Eğitimde her daim ve her zaman elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermeye çalışıyoruz. Çocuklarımızın kıyaslama yapabilmeleri, çevreyi tanıyabilmeleri, ilim, bilgi üretebilmeleri ve ülkemizin daha iyiye gitmesi adına çocukların eğitiminin önemini vurguladı. İnsan çok önemli ve biz insan onuruna yakışan, gelecekte de topluma, ülkemize ve dünyaya faydalı gençler yetiştirmeye niyetliyiz”.  2015-2016 eğitim-öğretim yılının öğretmenlere ve öğrencilere başarılar getirmesini diliyorum dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45 46

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.