MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞİFRE TALEPLERİ (MEBBİS, E-OKUL, RESMİ E-POSTA)

ŞİFRE TALEPLERİ (MEBBİS, E-OKUL, RESMİ E-POSTA)

E-Okul ve MEBBİS şifre taleplerinde  aşağıdaki formata uygun olmayan istekler ile ilgili işlem yapılmayacaktır. Ayrıca müdür değişikliği olan Okul/Kurumların MEBBİS ve E-Okul şifresi taleplerinde yeni görevlendirilen müdüre ait Olurunda (e-postanız ekinde) Müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir. Müdür değişikliği olan okul/kurumlarımızın, yeni atanan müdürlerinin ilçemiz İnsan Kaynakları (Yönetici Atama) Şubesi tarafından görevlendirmelerinin MEBBİS'e işlenmiş olduğundan emin olduktan sonra şifre talebinde bulunmaları gerekmektedir. Aksi takdirde işlem yapılamamamaktadır.


Okul/Kurumunuza ait MEBBİS e-Okul vb. modüllere ait kullanıcı şifrelerinin değiştirilmesi talebinde bulunulması halinde ilgili kurum yetkilisine ait aşağıda gösterilen bilgilerin kurumkodu@meb.k12.tr  uzantılı resmi e-posta adreslerinden gönderilmesi gerekmektedir. Eksik bilgi veya resmi uzantılı olmayan e-posta adreslerinden gönderilen şifre değişikliği talepleri işleme alınmayacaktır. Talepler akdeniz33@meb.gov.tr adresine gönderilecektir.

 

Şifre Değişikliği İçin Gerekli Olan Bilgiler;

Kuruma Ait Bilgiler;

Kurum Adı                                                     :

Kurum Kodu                                                  :

Kurum Yetkilisinin;

Adı Soyadı                                                     :

T.C. Kimlik Numarası                                    :

Cep Telefonu                                                 :

E-Posta Adresi                                               :

 

Şifre Değişikliği İstenilen Modül Adı          :

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45 46

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.