MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tevfik Sırrı Gür Anaokulunda Minik Öğrencilerimizin Etkinliklerine Katıldı

Müdürümüz Tevfik Sırrı Gür Anaokulunda Minik Öğrencilerimizin Etkinliklerine Katıldı

08-12-201508-12-201508-12-201508-12-2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müdürümüz Adem Şimşek İlçemiz Tevfik Sırrı Gür Anaokulunu ziyaret etti. Eğitim öğretimin niteliğinin arttırılmasına yönelik öğretmenlerin görüş ve önerilerini aldı. Müdürümüz minik öğrencilerin sınıfta yapılan eğitim faaliyetlerini yerinde inceledi. Miniklerimizle beraber Legolarla oynadı, onlarla sohbet etti.

 

Daha sonra yemekhaneyi gezdi. Çalışan personellerle sohbet etti. Okul öncesi eğitimin önemine dikkat çeken Müdürümüz; Mersin İli Akdeniz İlçesindeki okul öncesi okullaşma oranının çok önemli olduğunu, bugünkü miniklerin yarındaki geleceğimizi oluşturacağını vurguladı. Bu nedenle “36 aydan itibaren ne kadar çok öğrenciyi okul öncesi eğitim imkânlarından faydalandırabilirsek, bunların her bir tanesi Ülkemiz geleceğine atılacak yepyeni tazecik güzel tomurcuklar olacaktır” dedi. Bu aşamada bağımsız anaokullarına önemli görevler düştüğünü belirtti. İdareci ve öğretmenlere başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.