MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın Adem ŞİMŞEK Hafta Sonu Yapılacak Olan 2015 LYS ve PYBS´na Girecek Tüm Öğrencilere Başarılar Diledi.

Müdürümüz  Sayın Adem ŞİMŞEK  Hafta  Sonu  Yapılacak  Olan  2015  LYS  ve  PYBS´na Girecek Tüm Öğrencilere Başarılar Diledi.

Müdürümüz  Sayın Adem ŞİMŞEK  Hafta  Sonu  Yapılacak  Olan  2015  LYS  ve  PYBS´na Girecek Tüm Öğrencilere Başarılar Diledi.

Sevgili Öğrenciler, yapılan sınavlar sizler ve aileleriniz için çok büyük önem taşımaktadır. Sınavlar sadece bilgi birikiminizin ve yorum kabiliyetinizin ölçütüdür. Olumlu düşünün ve rahat olun. Sizler hepimiz için gurur kaynağısınız.

Saygıdeğer Veliler, Çocuklarınızın sizler için her şeyi ifade ettiklerini ve onların geleceği için her türlü fedakârlığı yaptığınızı biliyoruz. Sınav başarısı her şey demek değildir. İyi veya kötü sonuç ne olura olsun çocuklarınızın yanlarında olduklarınızı bilmeleri kişisel gelişimleri açısından önemlidir.

Değerli Meslektaşlarım, sizlerin öğrencilerimizin hayata hazırlanmalarında özverili çalışmalarınız  ve vermiş olduğunuz emekleriniz hiç bir şeyle ölçülemez. Sınavların öncesinde elinizden gelen her şeyi yaptığınıza inanıyor ve canı gönülden teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşünceler ile Lisans Yerleştirme Sınavında ter dökecek tüm öğrencilerimize ayrı ayrı başarılar diliyorum.

 

Adem ŞİMŞEK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.