MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz İlçemiz Yeşilçimen Kanuni İlkokulu/Ortaokulunda Öğretmen ve Öğrencilerle Bir Araya Geldi

 Müdürümüz İlçemiz Yeşilçimen Kanuni İlkokulu/Ortaokulunda Öğretmen ve Öğrencilerle Bir Araya Geldi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müdürümüz Adem Şimşek İlçemiz Yeşilçimen Kanuni İlkokulu/Ortaokuluna ziyarette bulundu.

Müdürümüz Adem Şimşek  idareci ve öğretmenlerle bir süre sohbet ederek, öğretmenlerin çalışma ortamlarını yerinde görmek istediğini ifade etti. İlçemiz okullarında görev yapan öğretmenlerle doğrudan temas kurmak, öğrencilerle bir arada bulunmak ve eğitim faaliyetlerini yerinde incelemek üzere okul ziyaretlerini gerçekleştirdiğini belirtti.

 

Yeni fikirler ve projeler üretilmesinin önemine vurgu yapan Müdürümüz, idareci ve öğretmenlerin eğitim- öğretimin niteliğinin arttırılmasına yönelik görüş ve önerilerini dinledi.

 

Müdürümüz, “Eğitimde her daim ve her zaman elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermeye çalışıyoruz. Çocuklarımızın kıyaslama yapabilmeleri, çevreyi tanıyabilmeleri, ilim, bilgi üretebilmeleri ve ülkemizin daha iyiye gitmesi adına çocukların eğitiminin önemine dikkat çekti.

 

 

İnsan çok önemli ve biz insan onuruna yakışan, gelecekte de topluma, ülkemize ve dünyaya faydalı gençler yetiştirmeye niyetliyiz” dedi.  Doğaya, ağaçlara verdiği önemi vurguladı. Zeytin fidanları ile dolu bir okul bahçesi sözü alarak okuldan ayrıldı.

.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.