MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Adem ŞİMŞEK’in Başkanlığında Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde İlçemiz lise Müdürleri ile “Kariyer Günleri” Konulu İstişare Yapıldı.

Müdürümüz Adem ŞİMŞEK’in Başkanlığında Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde İlçemiz lise Müdürleri ile  “Kariyer Günleri”  Konulu İstişare Yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 Aralık 2014 Çarşamba günü Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda saat 14:00- 16:00 arasında Müdürümüz Adem ŞİMŞEK’in başkanlığında İlçemiz lise Müdürleri ile Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda “Kariyer Günleri”  konulu istişare yapıldı. Toplantıda, başarılı iş adamları ile öğrencilerimiz buluşturulup söyleşiler yapıldı. Söyleşide ‘öğrencilerimizi öğretmenin tek başına yeterli olmadığı, aynı zamanda eğitmemiz de gerektiği’ vurgulandı.

 

Bu faaliyetlerin her okulda gerçekleştirilmesi gerektiği hususunda katılımcı müdürlerimizde görüşlerini dile getirmişlerdir.

 

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.