MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Adem Şimşek Miniklerimizle Aynı Sıralarda

Müdürümüz Adem Şimşek Miniklerimizle Aynı Sıralarda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müdürümüz Adem Şimşek İlçemiz Sosyal Hizmetler İlkokuluna ziyarette bulundu. Gerçekleştirdiği ziyaretin amacının, eğitimin en önemli unsuru olan öğretmen ve öğrencilerle doğrudan temas kurmak, çalışma ortamlarını yerinde görmek, öğrencilerle bir arada bulunmak ve eğitim faaliyetlerini yerinde incelemek olduğunu vurguladı. İdareci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Eğitim öğretimin niteliğinin arttırılmasına yönelik görüş ve önerilerini aldı.

 

 

Daha sonra miniklerimizin sınıfına giderek aynı sıralarda beraber boyama yapan Müdürümüz Adem Şimşek, okul öncesi eğitimi arttırmak adına yoğun çaba sarf ediyoruz. “Eğitime destek olmak asli görevimiz olmasına rağmen, bizler bu hizmetleri severek yapıyoruz. Biliyoruz ki çocuklarımıza, gençlerimize yapacağımız her kuruş hizmetin ülkenin geleceğine yapılan yatırım olacaktır” dedi. Ziyaret sonrası okulda yeni açılan velilere yönelik “Biçki-Dikiş” kursuna giderek velilere hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.