MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mebbis Sınav İşlemleri Modülü (KBS Listesi - Kurumunuzdan Görevlendirilen) Hakkında Duyuru

Mebbis Sınav İşlemleri Modülü (KBS Listesi - Kurumunuzdan Görevlendirilen) Hakkında Duyuru

Mebbis Sınav İşlemleri Modülü (KBS Listesi - Kurumunuzdan Görevlendirilen) Hakkında Duyuru 

 

2016 yılı Milli Eğitim Bakanlığı Merkezi Sistem Sınavları ücretleriyle ilgili Makam Onayı 05.05.2016 tarihinde imzalandığı, buna göre Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Ortaokulu, Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı ile Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Ortak Sınav/Mazeret (Hafta Sonu) Sınavlarında; Bina Yöneticisi, Bina Yönetici Yrd., Salon Başkanı, Gözetmen, Yedek Gözetmen ve Yardımcı Engelli Gözetmenlere anılan Usul ve Esaslar kapsamında belirlenecek sınav ücretlerinin Milli Eğitim Bakanlığı bütçesinin “01.1.5.01-Ek Çalışma Karşılıkları” ekonomik kodundan ilgili okul müdürlükleri tarafından (KBS) sistemi üzerinden ödeme işlemleri yapılacağı web sayfamızda duyurulmuştu.
Ancak bu sınavlarda görev yapmış görevlilerin KBS sistemine girişi için görev yapıp yapmadığının belirlenmesi için görevlilerden görev yapıldığına dair sınav merkezinden belge talep ettikleri duyumu alınmıştır.
MEBBİS > Sınav İşlemleri Modülü üzerinde KBS Listesi (Kurumunuzdan Görevlendirilen) raporu yayınlanmıştır.
Bu rapora dayanılarak KBS üzerinden ödeme işlemleri yapılabilir.

Bu rapor kullanıldığında sınav görevlilerinin kurumuna herhangi bir belge sunmaları gereği ortadan kalkmıştır. Ancak görev yapmış, fakat bu raporda bulunmayan ya da "Gelmedi" olarak görünen personel için belge istenebilir.
 
Raporun kullanımı için açıklayıcı doküman için Tıklayınız.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.