MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “4006 Tübitak Bilim Fuarı” Açılışı Yapıldı.

İlçemiz Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “4006 Tübitak Bilim Fuarı” Açılışı Yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçemiz Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Sayın Vali Yardımcımız Eyüp Sabri Kartal, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hasan Lütfi Akdan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşekü, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Türkkan, okul idarecileri, öğretmen, öğrenci ve çevre okul müdürlerinin katılımı ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) desteklediği “4006 Bilim Fuarı “ açılışı yapıldı.

İlçemiz Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin koridorunda açılan “4006 Bilim Fuarına” 21 danışman öğretmen ve 35 öğrencinin geliştirdiği toplamda 27 projeyi Sayın Vali Yardımcımız Eyüp Sabri Kartal, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hasan Lütfi Akdam, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşek İl Milli Eğitim Şube Müdürü, Ahmet Türkkan beraberindekilerle gezerek bilgi aldı.

 

Proje sergisinde öğrenciler heyecanla projelerini sergiledi. “Sıcak Su Ekonomizeri ve İnsansız Su Aracı” isimli projeler dikkat çekti.

 

 

 

 

 

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.