MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Gazi Anadolu Lisesinde Kutlu Doğum Etkinliği Yapıldı

İlçemiz Gazi Anadolu Lisesinde Kutlu Doğum Etkinliği Yapıldı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçemiz Gazi Anadolu Lisesi’nde Kutlu Doğum Haftası etkinliğine Müdürümüz Adem Şimşek, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 İlçemiz Gazi Anadolu Lisesi öğrencileri Kutlu Doğum Haftası etkinliği kapsamında kendi aralarında kaynak oluşturarak toplamda 2.500 gül aldı. Güller Mersin genelinde Serbest Bölge A-Z Tekstil, Menteş Ortaokulu, Kuzucu ve Doğançay köyleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Suphi Öner Öğretmen evinin de aralarında bulunduğu ve 20 farklı noktada dağıtıldı.

Aynı zamanda ´´Bir Hadis Yaşa´´ projesi kapsamında da çeşitli öğrenci guruplarınca yetim, zihinsel engelli, dawn sendromlu çocuklar, yaşlılarla ilgili ziyaret, yardım, vakit ayırma gibi etkin saha çalışmalar yapıldı.

 

Şimşek; günün anlam ve önemine dikkat çekti. Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında ´´İdeal İnsan -Son Peygamberin Hayatı´´ ile ilgili yapılan yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödüllerini verdi. Programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

 

 

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.