MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Futsal Genç Erkekler Kategorisinde Mersin Şampiyonu Oldu.

İlçemiz Futsal Genç Erkekler Kategorisinde Mersin Şampiyonu Oldu.


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçemiz Deniz Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal takımı genç erkekler kategorisinden oynadığı tüm maçları kazanarak, Mersin İl Birinciliği derecesini elde etti. Eğitim Öğretim faaliyetlerine başladığı 2009 yılından itibaren Turnuvalara katıldığı son 4 yıl içerisinde iki kez çeyrek final bir kez de final oynama başarısı gösteren, İlçemiz Deniz Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı 2014-2015 eğitim öğretim yılında büyük bir başarıya imza atarak Mersin İl Birincisi oldu. Futsal takımı 2-4 Nisan 2015 tarihleri arasında Hatay/Samandağ’da yapılacak olan Grup birinciliği müsabakalarında İlimizi temsil edeceklerdir.

 

Müdürümüz Adem ŞİMŞEK öğrencilere başarılarının devamı için her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Bundan sonraki müsabakalarda İlimizi başarıyla temsil edeceklerine olan inancını dile getiren ŞİMŞEK beklentilerin yükseldiğini ifade ederek, başarılarının devamını diledi.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.