MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Akdeniz İmam Hatip Ortaokulunda yarışmalarda dereceye giren öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşek’i makamında ziyaret etti.

İlçemiz Akdeniz İmam Hatip Ortaokulunda yarışmalarda dereceye giren öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşek’i makamında ziyaret etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçemiz Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu Müdürü, öğretmen ve çeşitli dallarda dereceye giren öğrenciler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşek’i makamında ziyaret etti.

İlçemiz Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden, Elif Seda Demirel, Tekvandoda okullar arası düzenlenen turnuvada Mersin İl şampiyonasında, Mersin İl birincisi oldu.

 Ayşe Doğan, Orman Bölge Müdürlüğünün düzenlediği şiir yarışmasında, Mersin ikincisi ve Ufka Yolculuk Derneğinin düzenlendiği şiir yarışmasında da, Mersin İl üçüncüsü, Akdeniz İlçe birincisi oldu.

Fazile Kestel, Her Çocuk Bir Şiir okuma yarışmasında Akdeniz üçüncüsü, Muhammed Hamza Fidan, Arapça şiir okuma yarışmasında İl birincisi oldu.

 

Şimşek kendisini ziyarete gelen, İlçemiz Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu Müdürü, öğretmen ve öğrencilere başarılarının devamı için her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Bundan sonraki yarışmalar ve müsabakalarda İlimizi başarıyla temsil edeceklerine olan inancını dile getiren Şimşek öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.