MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Öğrencilere Tatil Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden Öğrencilere Tatil Mesajı

 

 

 

             Şimşek; “öğrenci, öğretmen, yönetici veli ve eğitim personelinin büyük emek sarf ettikleri bir eğitim öğretim yılının daha sonuna gelindiğini belirterek;

             Saygı Değer Meslektaşlarım; Sabır ve fedakârlıklarla çocuklarımızın geleceği için verimli çalışmalar yapmanın mücadelesini verdiğiniz için teşekkür ederim.

            Eğitim yılı boyunca, planlı, programlı bir şekilde çalışmalarınızı sürdüren, çocuklarımızı sosyal, kültürel, sportif etkinliklerine, sınavlara hazırlanmalarına güçlü destek veren sizlerin öğrencilerimzin göstereceği başarılarda şüphesiz çok önemli bir payı bulunmaktadır.

         Yaz tatilinin başladığı  şu günlerde, dönemin yorgunluğunu ve stresini üzerlerinden atmak, aile büyüklerini ziyaret etmek, eğlenmek, sevdiği aktivitelere katılmak, etkinliklerde bulunmak öğrencilerimizin en dğal hakkıdır. Yaz tatiline giren öğrencilerin mutlu, sağlıklı ve gönüllerince bir yaz tatili geçirmelerini diliyorum

 

                                                                                                                                Adem ŞİMŞEK

                                                                                                                          İlçe Milli Eğitim Müdürü 

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.