MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem ŞİMŞEK´in Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem  ŞİMŞEK´in Yıl Sonu Mesajı

Geleceğimizin Mimarı Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım , Sevgili Öğrencilerimiz ve Saygıdeğer Velilerimiz ,

Başarı dolu bir eğitim yılını daha geride bırakarak yaz tatiline girmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım,

Akdeniz eğitim ailesinin öznesi olan sizlerin evlatlarımızı geleceğe hazırlama gayretiyle elinizden geleni yaptığınızı biliyorum.Göstermiş olduğunuz gayretlerden dolayı sizleri gönülden kutluyorum.Tatili dinlenip, yeni öğretim yılına hazırlamak için bir fısat olarak değerlendirmenizi, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Sevgili Öğrenciler ,

Bir yıllık emeğimizin ve başarınızın sembolü karnelerinizi aldınız.Karneler kendinizi daha iyi tanımanız için size sunulan bir fırsattır.Sizlerden tatil süresinde öncelikle dinlenmenizi, kitap okuyup sosyal ve sportif faaliyetlerle vaktinizi verimli bir biçimde değerlendirmenizi istiyorum.

Saygıdeğer Veliler ,

En kıymetli varlıklarımız çocuklarımızın başarıları kadar başarısızlıklarını da normal karşılamalıyız. Çocuklarımızın yetersiz olduğu konuların telefisi için yaz tatilini fırsata dönüştürmenizi istiyorum.

Bu tatil döneminde aile bağlarımızı güçlendirerek, yavrularımızla zaman geçirmeyi ihmal etmeyiniz.

Bu duygu ve düşüncelerle sağlıklı, mutlu, huzurlu bir tatil geçirmenizi diliyor, eğitim ve öğretim faaliyetlerinde emeği geçem tüm değerli idareci , öğretmen ve personelimize teşekkür ediyor bu uğurda her türlü fedakarlığı gösteren velilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.