MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşek´in "Kurban Bayramı" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşek´in "Kurban Bayramı" Mesajı

22-06-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, hoşgörü, yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma gibi vasıflarla toplumsal barışımızın daha da güçlenmesine vesile olmasını umduğumuz Kurban Bayramı’na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

      Bayramı asıl bayram yapanın paylaşma duygusu ile hareket etmekten geçtiği gerçeğini göz önüne alıp yakınlarımızdan başlayarak, akrabalarımızı, komşularımızı, vatanımızı canı pahasına savunan şehitlerimizin değerli ailelerini, yetim, hasta, yaşlı ve yardıma muhtaç insanlarımızı ziyaret etmeli, gönüllerini almalı, ihtiyaçlarını gidermeli ve bu sayede bayramı bayram tadında yaşama erdemine erişmeliyiz

      Bu duygu ve düşüncelerle; Kurban Bayramının manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, Saygıdeğer Eğitim Camiamızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.