MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşek'in "Kurban Bayramı" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Şimşek'in

      Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma gibi üstün vasıflarla toplumsal barışımızın daha da güçlenmesine vesile olacağına inandığımız Kurban Bayramı'na huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

      Bayramı, bayram yapanın paylaşma ve dayanışma duygusu ile hareket etmekten geçtiği gerçeğiyle yakınlarımızdan başlayarak, akrabalarımızı, komşularımızı, vatanımızı canı pahasına savunan şehitlerimizin değerli ailelerini, yetim, hasta, yaşlı ve yardıma muhtaç insanlarımızı ziyaret etmeli, gönüllerini almalı, ihtiyaçlarını gidermeli ve bu sayede bayramı bayram tadında yaşama erdemine erişmeliyiz

       Bu duygu ve düşüncelerimle; Kurban Bayramının manevi ikliminin hepimizi kuşatmasını, tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, Saygıdeğer Eğitim Camiamızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45 46

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.