MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem ŞİMŞEK, yeni görevine başlayan İlçemiz Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zeki URHAN´ı makamında ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem ŞİMŞEK, yeni görevine başlayan İlçemiz Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Müdürü Zeki URHAN´ı  makamında ziyaret etti.

 

 

eml2eml2eml2eml2eml2eml2eml2eml2eml2

eml3eml3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem ŞİMŞEK, yeni görevine başlayan İlçemiz Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Müdürü Zeki URHAN’ı  makamında ziyaret etti.

İlçemiz Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem ŞİMŞEK, Okul Müdürü Zeki URHAN’dan  ve diğer idarecilerden  okul hakkında bilgi aldı. Okulu ve atölyeleri gezerek okul öğretmenleri ve öğrencilerle görüşen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem ŞİMŞEK,  yeni görevine başlayan İlçemiz Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Müdürü Zeki URHAN’a ve öğrencilere başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

 

 

 

 

 

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.