MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şimşek Güne Okul Ziyaretleri ile Başladı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şimşek Güne Okul Ziyaretleri ile Başladı

Müdürümüz Adem Şimşek İlçemiz Sakarya İlkokulu, Yücel Muhittin Aybaş İlkokulu, Kazanlı İsmail Kurtuluş İlkokulu/Ortaokulu ve Kazanlı Belediyesi Ortaokulunu ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında okulları ve sınıfları gezen Şimşek öğrenciler, öğretmenler ve idarecilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerin istek ve sorunlarını da dinledi. İlçemiz okullarında görev yapan öğretmenlerimizle doğrudan temas kurmak, öğretmenlerimizin çalışma ortamlarını yerinde görmek, öğretmenlerimizin huzurlu bir ortamda görev yapabilmelerini sağlamak, öğrencilerimizin durumları hakkında bilgi almak, öğrencilerimizle okullarında beraber bulunmak, okullarımızdaki eğitim faaliyetlerini yerinde incelemek için okul ziyaretlerini gerçekleştirdiğini belirtti.

Şimşek okul idarecileri ve öğretmenleri ile yaptığı toplantıda eğitim- öğretimin niteliğinin arttırılmasına yönelik görüş ve önerilerini alarak, okul idarecileri ve öğretmelerine çalışmalarından dolayı başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.