MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Adem KOCA İlçemizdeki “Yönetici Formasyon Kazandırma” Kursunu Ziyarette Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Adem KOCA İlçemizdeki “Yönetici Formasyon Kazandırma” Kursunu Ziyarette Bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeytinlibahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde devam eden “Yönetici Formasyon Kazandırma” kursunu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem KOCA ziyaret etti. Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem ŞİMŞEK eşlik etti.

Zeytinlibahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmenler ile sohbet etti. Sohbette İl Müdürü Adem KOCA, eğitimde en ağır yükün öğretmenlerde olduğunu söyledi, öğretmenlerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sunarak, pozitif geçen iletişimin devamını dileyerek, öğretmenlerimize kapımız her zaman açıktır dedi.

 

Okullarımızda sporla, sanatla, tiyatroyla, edebiyatla, müzikle ilgilenen öğrencilerimize destek verelim, onları cesaretlendirelim. Bizler toplum karşısında kendisini ifade edebilen, yeri geldiğinde de toplumun içinde bütünlüğü sağlayabilen kendisiyle ve herkesle barışık, kendine yetebilen,  iletişim gücü ve özgüveni yüksek bir nesil yetiştirmek istiyoruz.” dedi.

Konuşmasının devamında okul müdürlerine; sizlerden yetiştirmek istediğimiz ve bize emanet edilmiş öğrencilerimiz için bu bilinçle ve hassasiyetle çalışmanızı istiyorum, dedi.

Müdürümüz Adem ŞİMŞEK İl Milli Eğitim Müdürümüz Adem KOCA’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

  

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.