MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

´´Dyned´´ Şampiyonları Belli Oldu

´´Dyned´´ Şampiyonları Belli Oldu

07-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-201707-06-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçe Milli Eğtim Müdürümüz Sayın Adem Şimşek, ilçemiz okullarında 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı ´´Dyned´´ şampiyonlarını makamında kabul etti.

Ödüllendirme yönergesine göre gereken kriterleri sağlayarak dereceye giren öğrencilere çeşitli ödül ve başarı belgesi öğretmenlerine ise teşekkür belgesi İlçe Müdürümüz Adem Şimşek ve  Şube Müdürü aynı zamanda Dyned Birimi Sorumlusu Seval Aktaş tarafından takdim edildi.

Şimşek; ´´Dyned eğitim sistemi ülkemizde yabancı dil eğitimine yeni bir anlayış getirerek öğretimdeki başarı seviyemize yüksek bir ivme kazandırdı. Sistemi kullanan ve kullanılmasına vesile olan okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerimize huzurlarınızda teşekkür ederek başarılarının devamını diliyorum´´ dedi.

İlkokullarda Dereceye Giren Öğrenciler

1. Nurgül Coşkun (Huzurkent Latife Hanım İ.O)   2. Havva Genç (Huzurkent Latife Hanım İ.O)   3. Doğu Berk Yılmaztürk (Cengiz Topel İ.O)

Ortaokullarda Dereceye Giren Öğrenciler

1. Meryem Çiçek (Naciye Filizay O.O)   2. Delal Akasya (Turgut Özal O.O)   3. İsmail Sahillioğlu (Naciye Filizay O.O)

Liselerde Dereceye Giren Öğrenciler

1. Elif Nur Ekinci (75.Yıl Fen Lisesi)   2. Elif Sarı (Akdeniz Borsa İstanbul Mes.Tek.And.Lis.)   3. Naime Ceylan (Akdeniz Borsa İstanbul Mes.Tek.And.Lis.)

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.