MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuk Bakım Elemanı Kursu Yıl Sonu Sergisi Düzenlendi.

  Çocuk Bakım Elemanı Kursu Yıl Sonu Sergisi Düzenlendi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        İlçemiz Mersin Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü ile İl Müftülüğü arasında düzenlenen “Çocuk Bakım Elemanı” kursunun yıl sonu sergisine Müdürümüz Adem Şimşek, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Uğurcan, Müdür Yardımcılarından Zeki Müthiş, Aydın Atam, Kurs Öğretmeni ve kursiyerler katıldı.

        Şimşek; burada öğrendiğimiz bilgileri bir anne veya anne adayı olarak günlük hayatta yapmalıyız. Bu kursun dışında da, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerinde sekiz yüz elliye yakın çeşitli alanlarda kurs var. Bu kurslardan da faydalanabilirsiniz dedi. Emeği geçen herkese teşekkür etti.

         Şimşek, kursiyerlerin yapmış olduğu el becerileri, çocuk eğitiminde kullandıkları kuklalar, maskeler, oyuncaklarla süslenen stantları beraberindekilerle gezerek bilgi aldı.

 4-6 yaş grubu çocuk eğitimi alan kursiyerler, müftülükler bünyesinde açılacak çocuk odası etkinlikleri kapsamında görevlendirilebileceklerdir.

 

 

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.