MERSİN AKDENİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKİB Zafer Çağlayan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojisi Sınıfı Açıldı.

AKİB Zafer Çağlayan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojisi Sınıfı Açıldı.

AKİB Zafer Çağlayan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim sınıfının açılışı, Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Şimşek, Hantaş İnşaat Şirketinin sahibi Kayhan Kurt, AKİB Temsilcisi ve Genel Sekreteri İsmail Çetin ve okul idarecilerinin katılımı ile yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şimşek açılışta yaptığı konuşmada, ülkemizin gelişmiş ülkeler seviyesini yakalaması için teknolojiyi kullanan, üreten ve geliştiren bir ülke haline gelmesi gerektiğini söyledi.

Şimşek,“Bir yıl sonrasını düşünürsek, tohum ek. On yıl sonrasını düşünürsek ağaç dik. Yüzyıl sonrasını düşünürsek insana yatırım yap diyerek genç beyinlere hedef belirlemeliyiz” dedi.

Öğrencilerin, güzel ahlak ve örnek davranışları ile çevrelerine örnek olmaları gerektiğini belirten Şimşek, Hantaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Kurt’a sınıfın açılmasına katkısı, okulun ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Hantaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Kurt ise yaptığı açıklamada eğitime desteklerinin devam edeceği mesajını verdi.

Konuşmaların ardından Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Şimşek, Hantaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Kurt ve beraberindekiler açılışı yapılan bilişim sınıfını gezdi.

İhsaniye Mahallesi 4931.Sokak No6/A Akdeniz / MERSİN - 324 336 14 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.